Viprocom    
    Lohmann    
    Форум    
Останні новини / Архів новин

01.10.2013

ООО "Комбикормовый завод "Феонис"

ООО "Комбикормовый завод "Феонис" оказывает услуги по подработке зерновых и бобовых культур!

 

08.04.2013

Клуб-готель "Бартон"

Клуб-отель Бартон

Бажаєте приємно провести свята або бізнес-заходи, відпочити на березі річки у колі друзів та сім'ї ?! Тоді запрошуємо Вас до клубу-готелю "Бартон"!

http://barton.gorod.dn.ua/


 

Наші бренди

От доброй курицыVIPROCOMBarton
Яйця перепелині

  Перепелині яйця, які рекомендує професор семи університетів, в тому числі і гігієни харчування, Пітер Сурай, вироблені лише при застосуванні найсучасніших технологій, що включають провідні досягнення вітчизняної та закордонної науки, захищені патентом України № 77380, та при використанні природних кормових інгредієнтів найвищої якості. Вони містять все, що потрібно для Вашого організму:

- Жири – всі види жирів, необхідних для повноцінного харчування людини;
- Білки з ідеальним амінокислотним складом – саме те, що потрібно для організму в будь-якому віці;
- В жовтку містяться природні жовті пігменти – каротиноїди, необхідні для захисту від дегенерації зорового нерву, особливо у людей літнього віку;
- Вітамін – відмінне джерело вітамінів групи В, вітамінів А і D. Даний продукт задовольняє 35% добової потреби організму дорослої людини у вітаміні Е (5 мг в 5 яйцях), який є дуже важливим для захисту від серцево-судинних захворювань.
- Яйця є важливим джерелом мінералу селену (50% денної потреби в 5 яйцях) в природній органічній формі. Селен має протиракові та інші цілющі властивості.

Всі згадані елементи знаходяться в перепелиних яйцях в збалансованій формі і характеризуються високою біодоступністю.